Головне окупаційне медіа "ЛНР" зазнало потужної хакерської атаки

Хакерської атаки зазнав сайт "Луганського інформаційного центру" - головного окупаційного медіа "ЛНР" - 16 березня. Про це повідомили в Телеграм-каналі відомства.

"Сайт Луганського Інформаційного Центру сьогодні ввечері знову зазнав дуже потужної DDoS-атаки", - ідеться в повідомленні.

Підкреслюється, що у зв'язку з цим доступ до ресурсу у низки користувачів може бути тимчасово обмежений, "техпідтримка працює над усуненням проблеми".

Раніше повідомлялося, що на окупованій Луганщині з'явилися нові механізми для посилення російської пропаганди, зокрема відкрився "будинок журналіста"

Раніше також повідомлялося, що РФ готує нове покоління пропагандистів для роботи в ЗМІ окупованих територій України.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті