"Головна мета Кремля - продемонструвати легітимність". Російський ЦВК проінструктував місцеву владу, як потрібно переобрати путіна

Майбутні вибори президента РФ, на яких передбачається переобрання пПутіна на п'ятий термін, уперше пройдуть у вигляді триденного голосування. Про це глава Центрвиборчкому РФ Елла Памфілова сказала на семінарі для віце-губернаторів із внутрішньої політики та представників виборчкомів, розповіли джерела, присутні на заході, - повідомляє Телеграм-канал The Moscow Times.

За словами Памфілової, вибори попередньо заплановані на 15-17 березня 2024 року. Перед ними планується здійснити масовий обхід громадян із закликом прийти на вибори. Передбачається одна хвиля обходу виборців, "щоб не набридати", зазначила голова ЦВК.

Головна мета Кремля - продемонструвати легітимність виборів, зазначили джерела.

"Кирієнко [перший заступник глави адміністрації президента РФ, куратор внутрішньополітичного блоку Кремля Сергій Кирієнко] і Памфілова тисячу разів наголосили, що найголовніше - легітимність", - сказав один з учасників семінару.

Люди не налаштовані на "політичне шоу", тому кампанія має відбуватися спокійно, а її ідеологічний супровід необхідно вибудовувати за лініями "надія, упевненість, майбутнє", переказує установки чиновників Кремля Телеграм-канал BRIEF.

Що ж стосується цільових показників, то вони не змінилися: путінська адміністрація прагнутиме щонайменше повторити рекордний результат 2018 року. Для цього бажано, щоб у березні 2024-го "основного кандидата" підтримали понад 75% виборців за явки в 70% (у 2018-му путін отримав 76,69% за явки в 67,54%).

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті