Голова Донецької ОВА анонсував створення Маріупольської військової адміністрації

В Україні вже найближчим часом можуть вирішити питання створення Маріупольської військової адміністрації. Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко у Facebook 13 березня. 

"Найближчим часом буде вирішено питання створення Маріупольської військової адміністрації. Це ситуація показова, і цілком можливо, що саме так відбуватиметься і в інших громадах у разі поновлення роботи місцевих рад, обраних на виборах 2020 року" , - написав Кириленко. 

Він нагадав, що депутати Маріупольської міськради жодного разу не збиралися на засідання від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. За його словами, 11 березня замість запланованого засідання було проведено "депутатський день". 

Раніше депутати Маріупольської міськради зверталися до Кириленка із проханням ініціювати створення міської військової адміністрації Маріуполя. Але, при цьому, одного рішення Донецької ОВА недостатньо, для цього необхідне затвердження президента України Володимира Зеленського. 

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський створив військову адміністрацію у Чернігові

Статті

Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Країна
18.07.2024
10:37

Розлучення, не виходячи з дому. Як розірвати шлюб на відстані

Судова реформа спростила цю процедуру для громадян. Зараз можна розлучитись або отримати інші судові послуги, не виходячи з дому, через сервіс «Електронний суд».
Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Всі статті