Голова Авдіївської МВА розповів про результати примусової евакуації дітей з міста

В Авдіївці на Донеччині, попри примусову евакуацію, станом на 10 квітня все ще залишаються дві дитини. Про це  в ефірі національного телемарафону повідомив голова Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш.

"Юридично примусова евакуація дітей з Авдіївки почалася, фактично –ні. Шукаємо дітей. Наразі у нас двоє дітей залишається. На вихідних ми двох дітей, яких знайшли, все-таки вивезли. Батьки переховують тих дітей, які залишаються в місті. Не хочуть під будь-якими приводами казати, для чого вони їх ховають. Шукаємо", – сказав він. 

Нагадаємо, станом на 8 квітня у Авдіївці залишалось 4 дитини, яких переховували батьки-"ждуни". 

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті