Голова Авдіївської МВА розповів про результати примусової евакуації дітей з міста

В Авдіївці на Донеччині, попри примусову евакуацію, станом на 10 квітня все ще залишаються дві дитини. Про це  в ефірі національного телемарафону повідомив голова Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш.

"Юридично примусова евакуація дітей з Авдіївки почалася, фактично –ні. Шукаємо дітей. Наразі у нас двоє дітей залишається. На вихідних ми двох дітей, яких знайшли, все-таки вивезли. Батьки переховують тих дітей, які залишаються в місті. Не хочуть під будь-якими приводами казати, для чого вони їх ховають. Шукаємо", – сказав він. 

Нагадаємо, станом на 8 квітня у Авдіївці залишалось 4 дитини, яких переховували батьки-"ждуни". 

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті