"Главою ЛНР" обрано запроданця  і зрадника присяги Пасічника

Колишнього офіцера СБУ, який зрадив присязі, Леоніда Пасічника обрано главою "ЛНР". Імітацію обрання провела фейкова "народна рада республіки". 

Жителі окупованої частини Луганської області навіть формально були позбавлені права обирати керівника "народної республіки".

Згідно з такою собі "конституцією ЛНР", "глава республіки" обирається "народною радою" з трьох кандидатур, запропонованих російським диктатором Володимиром Путіним.

"Народна рада", своєю чергою, була сформована в результаті незаконних "виборів" за так званими партійними списками. 

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті