"Главою ЛНР" обрано запроданця  і зрадника присяги Пасічника

Колишнього офіцера СБУ, який зрадив присязі, Леоніда Пасічника обрано главою "ЛНР". Імітацію обрання провела фейкова "народна рада республіки". 

Жителі окупованої частини Луганської області навіть формально були позбавлені права обирати керівника "народної республіки".

Згідно з такою собі "конституцією ЛНР", "глава республіки" обирається "народною радою" з трьох кандидатур, запропонованих російським диктатором Володимиром Путіним.

"Народна рада", своєю чергою, була сформована в результаті незаконних "виборів" за так званими партійними списками. 

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті