Окупанти почали підраховувати, скільки коштуватиме запустити розбиту ними "Артемсіль"

Ватажок "ДНР" Денис Пушилін заявив, що фінансові витрати для запуску "Артемсолі" у захопленому Соледарі підраховуються. Про це він сказав в ефірі російського телеканалу, - пишуть сепаратистські ЗМІ 30 січня.

Повідомляється, що, за його словами, "владою визначено орієнтовні фінансові витрати, які будуть потрібні для оперативного запуску виробництва на найбільшому в Європі підприємстві з видобутку солі - "Артемсіль"", проте скільки саме, не уточнюється.

Щодо можливості відновити в Соледарі приватну житлову забудову, то окупнати це робити не збираються. За словами Пушиліна, "відновлювати навіть якусь частину неможливо".

"З ІЖЗ, приватними будинками, звичайно, питання завжди складніше. А з урахуванням тих руйнувань, які ми бачимо зараз по Соледару та околицях, там відновлювати навіть якусь частину неможливо", - сказав Пушилін.

При цьому він вважає, що багатоповерхову забудову цього населеного пункту запланують місцями відновити, як у зруйнованому Маріуполі.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті