Окупанти почали підраховувати, скільки коштуватиме запустити розбиту ними "Артемсіль"

Ватажок "ДНР" Денис Пушилін заявив, що фінансові витрати для запуску "Артемсолі" у захопленому Соледарі підраховуються. Про це він сказав в ефірі російського телеканалу, - пишуть сепаратистські ЗМІ 30 січня.

Повідомляється, що, за його словами, "владою визначено орієнтовні фінансові витрати, які будуть потрібні для оперативного запуску виробництва на найбільшому в Європі підприємстві з видобутку солі - "Артемсіль"", проте скільки саме, не уточнюється.

Щодо можливості відновити в Соледарі приватну житлову забудову, то окупнати це робити не збираються. За словами Пушиліна, "відновлювати навіть якусь частину неможливо".

"З ІЖЗ, приватними будинками, звичайно, питання завжди складніше. А з урахуванням тих руйнувань, які ми бачимо зараз по Соледару та околицях, там відновлювати навіть якусь частину неможливо", - сказав Пушилін.

При цьому він вважає, що багатоповерхову забудову цього населеного пункту запланують місцями відновити, як у зруйнованому Маріуполі.

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті