Окупанти почали підраховувати, скільки коштуватиме запустити розбиту ними "Артемсіль"

Ватажок "ДНР" Денис Пушилін заявив, що фінансові витрати для запуску "Артемсолі" у захопленому Соледарі підраховуються. Про це він сказав в ефірі російського телеканалу, - пишуть сепаратистські ЗМІ 30 січня.

Повідомляється, що, за його словами, "владою визначено орієнтовні фінансові витрати, які будуть потрібні для оперативного запуску виробництва на найбільшому в Європі підприємстві з видобутку солі - "Артемсіль"", проте скільки саме, не уточнюється.

Щодо можливості відновити в Соледарі приватну житлову забудову, то окупнати це робити не збираються. За словами Пушиліна, "відновлювати навіть якусь частину неможливо".

"З ІЖЗ, приватними будинками, звичайно, питання завжди складніше. А з урахуванням тих руйнувань, які ми бачимо зараз по Соледару та околицях, там відновлювати навіть якусь частину неможливо", - сказав Пушилін.

При цьому він вважає, що багатоповерхову забудову цього населеного пункту запланують місцями відновити, як у зруйнованому Маріуполі.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті