Ватажок "ДНР" доповів путіну про досягнення: воду людям подаємо раз на три дні на дві години

Офіційний сайт кремля опублікував стенограму бесіди президента РФ путіна з ватажком "ДНР" Пушиліним 20 грудня. Пушилін нарікав на "проблеми", однією з яких є гостра нестача води.

На початку бесіди путін повідомив, що перед цим мав бесіду з ватажком "ЛНР" Пасічником, і тепер йому "зрозуміло, що в Донецьку ситуація із забезпеченням безпеки не менш гостра, а може, навіть гостріша".

У відповідь Пушилін спробував зобразити "турботу про людей", проте прямо визнав, що "зараз у великих містах – Донецьк, Макіївка, Горлівка – вода подається раз на три дні на дві години".

Ватажок "ДНР" також визнав, що в його "республіці" "водовтрати шалені, страшні у відсотковому співвідношенні".

Така сама патова ситуація і з опаленням у містах "ДНР", визнав Пушилін.

"...Начебто заповнили систему, котельня начебто працює, а далі витік води, автоматично відключається [система], вода не встигає надходити... Намагаємося, щоб тепло було у кожної людини. Але поки не скрізь це виходить, тобто вибиваються котельні", - прямо зізнався господарю кремля ватажок "ДНР".

Що стосується ситуації в Маріуполі, то там із теплом "трохи складніше, трохи й простіше", заявив Пушилін.

"Там немає обстрілів, але дуже багато руйнувань... Є ПТР [пункти тимчасового розміщення], розміщуємо безпосередньо людей, щоб не залишалися в зруйнованому житлі, не залишалися без тепла. Зараз ситуація стабілізована...", - лицемірно заявив Пушилін.

Поскаржився він путіну і на те, що в "ДНР" "бракує комунальників, не вистачає з ряду причин: крім мобілізації, з урахуванням недостатньої уваги до відповідних технікумів, училищ". "У нас зараз накопичилася до 70 відсотків нестача...", - прямо визнав Пушилін.

Він також розсипався у подяках путіну за те, що "були демобілізовані студенти". "Ми просто видихнули, тому що у нас була вимушена мобілізація, інакше просто ми не могли б", - радісно доповів ватажок.

За "досягненнями" в медицині він визнав, що "ситуація зараз із ковідом контрольована, щодо грипу ситуація трохи гірша, але наші медики, наші лікарі працюють".

"Але, проте, я вважаю, що якихось проблем у медицині – навіть з урахуванням усіх факторів – я не бачу", - також лицемірно заявив Пушилін.

При цьому він нарікав, що в "ДНР" "рівень наших медичних закладів із матеріально-технічного забезпечення дуже серйозно відстав, багато хто не ремонтувався ще з радянського періоду".

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті