Глава Туви просить Хоценко розібратися, чому "військові ДНР" стріляють у мобілізованих тувинців, а "поліція ДНР" б'є їх

Глава Туви (РФ) Владислав Ховалиг просить так званого "голову уряду ДНР" Віталія Хоценка розібратися, чому на окупованій території Донецької області місцеві силовики знущаються з мобілізованих тувинців. Про це він написав у себе в телеграмі.

"Отримав відеоповідомлення від наших мобілізованих, які перебувають у Донецькій Народній Республіці. Готую докладне звернення до керівництва Міністерства оборони Росії". У відео окупантів із Туви йдеться, що їх відмовляються лікувати у військових шпиталях, військові "ДНР" стріляють по них, а поліція "ДНР" побиває.

"Здзвонився з головою Уряду ДНР Віталієм Павловичем Хоценком Попросив його перевірити законність дій народної міліції, що згадується у відеоповідомленнях. У терміновому порядку направляю до Донецької Народної Республіки своїх представників для безпосереднього розгляду на місці", - написав Ховалиг.

"З усієї країни в рамках часткової мобілізації батьки, чоловіки, сини вирушили захищати Батьківщину, виконувати завдання спеціальної військової операції. Це кричущий випадок, який дискредитує становище мобілізованих", - обурюється діями бойовиків "ДНР" глава Туви.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті