Глава сил оборони Естонії заявив, що його країна здобула б перемогу у війні з РФ

Глава сил оборони Естонії генерал Мартін Херем заявив, що його країна змогла б перемогти росію у війні, тому що у цьому допоможуть союзники. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на ERR.

Генерал нагадав, що сили НАТО вже знаходяться на території Естонії.

"Сьогоднішня система така, що НАТО тут і нікуди не йде, а стає ще більше, коли є ознаки загрози", - зазначив Херем.

За його словами, Альянс вже розробив конкретні плани щодо оборони Естонії у разі російської агресії. При цьому в країну для тренувань приїжджають "конкретні люди", які готові швидко реагувати.

Генерал висловив думку, що росії не потрібні три роки після війни в Україні для підготовки нападу на наступну країну. При цьому метою початку бойових дій може бути не військова перемога, а створення напруги між союзниками по НАТО.

Як розповів Херем, Естонія, Фінляндія та Швеція з перших хвилин агресії візьмуть під контроль Балтійське море. Тому постачання до Калінінграда буде перекрито.

Генерал підкреслив свою впевненість у тому, що Естонія переможе у військовому плані, але питання у тому, наскільки непривабливою буде ця перемога.

При цьому збройні сили противника, які намагатимуться вторгнутися до Естонії, генерал обіцяє зупинити за допомогою танків та піхоти.

"А всіх тих, хто спробує на нас впливати з відстані 50 або 100 кілометрів, як це відбувається сьогодні в Україні, тих ми рознесемо вщент! Ми знищимо їх не в Раквере (місто в Естонії - ред.) чи Нарві (естонське місто на кордоні з Росією - ред.), а в Івангороді (російське місто на кордоні з Естонією - ред.), Печорах (російське місто на кордоні з Естонією - ред.) або десь там", - додав він.

Нагадаємо, у Пентагоні заявили, що путін не зупиниться в Україні і довго погрожуватиме Європі. 

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті