У Пентагоні заявили, що путін не зупиниться в Україні і довго погрожуватиме Європі

Російському диктатору путіну не потрібні території, він не зупиниться в Україні і загрожуватиме безпеці Європи та США протягом багатьох років. Про це заявила помічник міністра оборони США з питань міжнародної безпеки Селеста Валландер, повідомляє кореспондент "Голосу Америки" Джефф Селдін у соцмережі Х.

Вона уточнила, що існує помилкова думка, що путіну потрібна територія.

"Йому не потрібна територія. Йому потрібна Україна. Ми не повинні бути обдурені", - сказала помічник міністра оборони США.

Валландер додала, що переговори з путіним не стануть кінцем агресії росії. Вона впевнена, що путін не збирається зупинятися в Україні, оскільки Україна, на її думку, є кроком до підриву європейської безпеки, трансатлантичного альянсу, а відтак і американської безпеки.

Представниця Пентагону сказала, що керівництво США гарантує, що росія зазнає величезних витрат унаслідок війни проти України.

"Росія витратила 211 мільярдів доларів на оснащення, розгортання, обслуговування та підтримку операцій в Україні. Збройні сили Росії зазнали щонайменше 315 000 втрат під час бойових дій", - додала вона.

При цьому представниця Пентагону впевнена, що через одержимість путіна росія загрожуватиме безпеці Європи і США протягом багатьох років.

Як повідомлялося, США покладуть на Китай відповідальність за можливі успіхи РФ у війні з Україною.

Статті

Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Луганськ
12.06.2024
11:23

Екологічна катастрофа, невідворотність покарання для колаборантів та проблеми луганських підприємців: больові точки Луганщини очима Артема Лисогора

Менше 50 – НЕ тисяч, а ОСІБ. Те, що кількість мешканців вільної території Луганщини обчислюється не ТИСЯЧАМИ ОСІБ, а ОСОБАМИ, складно пояснити навіть колегам-журналістам з інших частково окупованих регіонів України. Бо в це важко повірити...
Всі статті