Глава ПВК "Вагнер" отримав і перевів у готівку через держконтракти майже 2 трлн рублів. Пєсков не став коментувати

Спікер російського диктатора Путіна Дмитро Пєсков не став коментувати дані ведучого Дмитра Кисельова про нібито отримані ПВК "Вагнер" і компанією "Конкорд" від держави 1,7 трлн руб. , - пишуть росЗМІ 3 липня.

"Це я теж залишу без коментарів. Це потрібно звертатися до Кисельова, до авторів програми", - сказав представник Кремля.

Учора, 2 липня, Кисельов в ефірі програми на телеканалі "Россия 1" заявив, що "Вагнер" бізнесмена Євгена Пригожина в рамках укладених із державою контрактів одержав понад 858 млрд руб., а холдинг "Конкорд" надав послуг на суму 845 млрд руб. За який термін бізнесмен нібито отримав ці гроші, телеведучий не уточнив.

Як повідомлялося, путін під час зустрічі з військовослужбовцями у Кремлі заявив, що утримання ПВК "Вагнер" повністю забезпечувалося державою.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті