Глава польського Генштабу посперечався з президентом Чехії через кількість спроб контрнаступів ЗСУ

Україна самостійно визначає кількість контрнаступів, які необхідно здійснити для звільнення території країни від російських загарбників. Про це заявив начальник Генштабу ЗС Польщі Раймунд Анджейчак, повідомляє РБК-Україна з посиланням на PAP.

Зазначимо, що у березні президент Чехії Петр Павел заявив, що Україна матиме лише одну спробу провести великий контрнаступ, адже потім буде вкрай важко зберегти значний рівень допомоги.

Анджейчак заявив, що питання про кількість наступів можна адресувати лише Україні.

"Це питання до генерала Залужного або президента Зеленського, скільки контрнаступів вони планують", - сказав він.

Начальник Генштабу ЗС Польщі також зазначив, що це питання для НАТО, ЄС та всієї західної цивілізації - чи достатньо вони надіслали допомоги, щоб українці могли не лише продовжувати воювати, але й перемагати. Адже, за його словами, мета - не боротьба, а перемога.

Він також додав, що Польща надсилає Україні велику кількість техніки, боєприпасів і бойових засобів, та хоче бути прикладом для інших країн.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що Україні потрібно більше часу перед початком контрнаступу в очікуванні обіцяної допомоги від союзників.

 

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті