Глава Пентагону повідомив, що оголошень по літаках для України наразі не буде

Глава Пентагону Ллойд Остін заявив, що сьогодні немає жодних оголошень щодо літаків, а США ніколи не перешкоджали Польщі надавати що-небудь. Про це він заявив під час пресконференці 14 лютого у Брюсселі, - пише "Громадське радіо".

«Стосовно будь-яких літаків, які надає Польща, Сполучені Штати ніколи не перешкоджали Польщі надавати що-небудь. Рішення надати щось – це, ви знаєте, прийняте рішення, яке буде рішенням, прийнятим керівництвом цієї країни. Це точно не те, що ми можемо або будемо диктувати», – сказав Остін.

«Що стосується того, чи збираємося ми надавати F-16. Як я вже сказав раніше, я не маю жодних заяв, і мені нема чого додати до того, що сказав наш президент раніше. Тож я просто залишу це на цьому», – додав він.

Як повідомлялося, за словами речника командування Повітряних сил ЗСУ Юрія Ігната, міжнародні партнери вже визначили тип літаків, які можуть надати Україні.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті