Глава Пентагону повідомив, що оголошень по літаках для України наразі не буде

Глава Пентагону Ллойд Остін заявив, що сьогодні немає жодних оголошень щодо літаків, а США ніколи не перешкоджали Польщі надавати що-небудь. Про це він заявив під час пресконференці 14 лютого у Брюсселі, - пише "Громадське радіо".

«Стосовно будь-яких літаків, які надає Польща, Сполучені Штати ніколи не перешкоджали Польщі надавати що-небудь. Рішення надати щось – це, ви знаєте, прийняте рішення, яке буде рішенням, прийнятим керівництвом цієї країни. Це точно не те, що ми можемо або будемо диктувати», – сказав Остін.

«Що стосується того, чи збираємося ми надавати F-16. Як я вже сказав раніше, я не маю жодних заяв, і мені нема чого додати до того, що сказав наш президент раніше. Тож я просто залишу це на цьому», – додав він.

Як повідомлялося, за словами речника командування Повітряних сил ЗСУ Юрія Ігната, міжнародні партнери вже визначили тип літаків, які можуть надати Україні.

Статті

Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Всі статті