Глава Пентагону обіцяє продовжувати постачання зброї Україні

Глава Пентагону Ллойд Остін запевнив, що США та союзники продовжуватимуть постачати зброю Україні та здійснюватимуть навчання українських військовослужбовців. Про це Остін заявив після засідання Контактної. групи з питань оборони України, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Ми повинні продовжувати. Ми допомагатимемо Україні з танками, БМП, іншою бронетехнікою, які будуть на фронті. Ми продовжуватимемо тренувати українських військовослужбовців, щоб вони вміли користуватися тим, що ми надаємо", - сказав Остін.

"Ми будемо використовувати наші оборонні бюджети та наші склади із озброєнням, щоб постачати Україну протягом усього року", - додав він.

Остін підкреслив, що США та союзники продовжують роботу над тим, щоб надати нову допомогу Києву.

Міністр зазначив, що "наші колеги по контактній групі також знають, що нам потрібно постачати зброю швидко та в повному обсязі - відповідно до наших обіцянок".

Зокрема, Остін зазначив, що Швеція пообіцяла надати Україні 10 танків Leopard та "ключові засоби ППО", Нідерланди мають намір укласти нові контракти на постачання озброєння.

Як повідомлялося, Іспанія відправить Україні ще чотири танки Leopard 2 на додачу до обіцяних раніше шести. 

Статті

Назад, в СРСР
Луганськ
31.03.2023
10:11

Ждуни. Луганський щоденник

Ми стоїмо в черзі у МРЕО, щоб записатися на чергу для зміни номерів та прав на російські. Чоловік поруч просто знімає з губ мою думку: колись я розповім онукам, як жив із п'ятьма паспортами. Адже я теж думаю про це. Я платила та шукала знайомства,...
Донецьк
30.03.2023
11:49

Путін образив донеччан. Донецький щоденник

...Яке ж було їхнє розчарування, коли вранці 20 березня їм по телевізору сказали, що "цар" відвідав Маріуполь та поспілкувався з його жителями, а про Донецьк навіть не згадав. Такого ляпаса вони не чекали. Хоча бачили, що у "звільнене" місто...
Луганськ
29.03.2023
14:38

Кафе «ЖираFF» від переселенців з Рубіжного: майже рік роботи в Кропивницькому

Ми розуміли, що місце максимально підходить для розміщення закладу харчування, й почали шукати людей, готових взятись за величезний шматок роботи, у першу чергу привести до ладу занедбане приміщення
Всі статті