Глава Офісу президента Єрмак зустрівся з послом Японії

Глава Офісу президента України Андрій Єрмак зустрівся з послом Японії Кунінорі Мацудою. Про це 5 травня в Telegram заявив сам глава ОП.

"Сьогодні провів зустріч із послом Японії в Україні Кунінорі Мацудою. Японія - наш важливий союзник, який підтримує санкційну політику проти Росії і допомагає Україні", - заявив Єрмак.

Під час зустрічі очільник Офісу президента обговорив із Мацудою подальший розвиток двосторонньої співпраці. Також він ще раз подякував Японії за солідарність з Україною.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Японія стала першою країною, яка вносить мільйони доларів для покриття військових ризиків при інвестиціях в Україну. Ще раніше з'явилася інформація, що Японія виділила Україні новий пакет допомоги на 470 мільйонів доларів.

Нарешті, варто зазначити, що в середині березня в Києві побував прем'єр-міністр Японії Фуміо Кісіда.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті