Глава МЗС Угорщини прибув до Мінська - хоче "говорити про мир" в Україні

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто прибув до Мінська. За його словами, у білоруській столиці він має намір "говорити про мир" в Україні. Про це Сіярто написав на своїй сторінці у Фейсбуці 13 лютого, - пише Оbozrevatel.

Дипломат заявив, що потрібно рятувати людські життя, і це можна зробити лише з миром.

Сіярто написав, що Угорщина очікує від членів міжнародної спільноти "дій для забезпечення негайного миру та уникнення кроків, які можуть призвести до ескалації війни".

За його словами, саме таку позицію він представлятиме на переговорах у Мінську.

"Очевидно, що багато хто критикуватиме візит, але наша позиція зрозуміла: канали зв'язку треба тримати відкритими. Якби ми не поводилися так, я б теж сьогодні не зміг донести послання заклику до миру", – заявив Сіярто.

Також він анонсував коротку пресконференцію із міністром закордонних справ Білорусі Сергієм Алейником за результатами переговорів.

Статті

Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Всі статті