Глава МЗС Угорщини прибув до Мінська - хоче "говорити про мир" в Україні

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто прибув до Мінська. За його словами, у білоруській столиці він має намір "говорити про мир" в Україні. Про це Сіярто написав на своїй сторінці у Фейсбуці 13 лютого, - пише Оbozrevatel.

Дипломат заявив, що потрібно рятувати людські життя, і це можна зробити лише з миром.

Сіярто написав, що Угорщина очікує від членів міжнародної спільноти "дій для забезпечення негайного миру та уникнення кроків, які можуть призвести до ескалації війни".

За його словами, саме таку позицію він представлятиме на переговорах у Мінську.

"Очевидно, що багато хто критикуватиме візит, але наша позиція зрозуміла: канали зв'язку треба тримати відкритими. Якби ми не поводилися так, я б теж сьогодні не зміг донести послання заклику до миру", – заявив Сіярто.

Також він анонсував коротку пресконференцію із міністром закордонних справ Білорусі Сергієм Алейником за результатами переговорів.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті