Глава МЗС Угорщини прибув до Мінська - хоче "говорити про мир" в Україні

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто прибув до Мінська. За його словами, у білоруській столиці він має намір "говорити про мир" в Україні. Про це Сіярто написав на своїй сторінці у Фейсбуці 13 лютого, - пише Оbozrevatel.

Дипломат заявив, що потрібно рятувати людські життя, і це можна зробити лише з миром.

Сіярто написав, що Угорщина очікує від членів міжнародної спільноти "дій для забезпечення негайного миру та уникнення кроків, які можуть призвести до ескалації війни".

За його словами, саме таку позицію він представлятиме на переговорах у Мінську.

"Очевидно, що багато хто критикуватиме візит, але наша позиція зрозуміла: канали зв'язку треба тримати відкритими. Якби ми не поводилися так, я б теж сьогодні не зміг донести послання заклику до миру", – заявив Сіярто.

Також він анонсував коротку пресконференцію із міністром закордонних справ Білорусі Сергієм Алейником за результатами переговорів.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті