Глава МЗС Нідерландів хоче, щоб F-16 з’явилися в українському небі якнайшвидше

Міністерка закордонних справ Королівства Нідерланди Ханке Брюінс Слот хоче, щоб винищувачі F-16 з’явилися в українському небі якнайшвидше. По це вона заявила під час розмови з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою, - повідомляє сайт МЗС.

"Провів переговори з новою міністеркою закордонних справ Королівства Нідерланди Ханке Брюінсом Слотом. Це її перша телефонна розмова на посаді, що є знаком поваги до українського народу та воїнів. Вдячний за підтвердження, що F-16 мають з’явитися в українському небі якнайшвидше", - зазначив Кулеба.

"Я також наголосив на важливості підтримки Нідерландами відкриття до кінця 2023 року переговорів  про вступ України до ЄС", - підкреслив глава МЗС України.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті