Глава МЗС Нідерландів хоче, щоб F-16 з’явилися в українському небі якнайшвидше

Міністерка закордонних справ Королівства Нідерланди Ханке Брюінс Слот хоче, щоб винищувачі F-16 з’явилися в українському небі якнайшвидше. По це вона заявила під час розмови з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою, - повідомляє сайт МЗС.

"Провів переговори з новою міністеркою закордонних справ Королівства Нідерланди Ханке Брюінсом Слотом. Це її перша телефонна розмова на посаді, що є знаком поваги до українського народу та воїнів. Вдячний за підтвердження, що F-16 мають з’явитися в українському небі якнайшвидше", - зазначив Кулеба.

"Я також наголосив на важливості підтримки Нідерландами відкриття до кінця 2023 року переговорів  про вступ України до ЄС", - підкреслив глава МЗС України.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті