Глава ДПСУ Дейнеко відвідав позиції прикордонників під Бахмутом

Глава Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко відвідав позиції прикордонників на Бахмутському напрямі. Про це 31 січня повідомляє прес-служба ДПСУ.

"Я радий, що мій рідний Луганський прикордонний загін, багатостраждальний, але проявляє себе, як і повинен проявляти", - сказав він.

У прес-службі Держприкордонслужби зазначили, що Дейнеко обговорив із бійцями загону, який він очолював у 2014 році, питання забезпечення та озброєності. Також він поцікавився, які проблемні питання виникають у захисників міста, яке охрестили за непохитність "Фортеця Бахмут".

Крім цього, у рамках цього візиту Дейнеко відзначив найсміливіших бійців країни з Луганського та Краматорського загонів державними та відомчими нагородами.

"Я пишаюся вами, пишаюся тим, що сьогодні Державна прикордонна служба є взірцем. І під час кожного засідання Ставки головнокомандувача президент щиро дякує вам за службу. І я маю можливість передати вам ці слова", - додав глава ДПСУ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що прикордонники у боях під Бахмутом знищили групу окупантів.

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті