Глава ДПСУ Дейнеко відвідав позиції прикордонників під Бахмутом

Глава Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко відвідав позиції прикордонників на Бахмутському напрямі. Про це 31 січня повідомляє прес-служба ДПСУ.

"Я радий, що мій рідний Луганський прикордонний загін, багатостраждальний, але проявляє себе, як і повинен проявляти", - сказав він.

У прес-службі Держприкордонслужби зазначили, що Дейнеко обговорив із бійцями загону, який він очолював у 2014 році, питання забезпечення та озброєності. Також він поцікавився, які проблемні питання виникають у захисників міста, яке охрестили за непохитність "Фортеця Бахмут".

Крім цього, у рамках цього візиту Дейнеко відзначив найсміливіших бійців країни з Луганського та Краматорського загонів державними та відомчими нагородами.

"Я пишаюся вами, пишаюся тим, що сьогодні Державна прикордонна служба є взірцем. І під час кожного засідання Ставки головнокомандувача президент щиро дякує вам за службу. І я маю можливість передати вам ці слова", - додав глава ДПСУ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що прикордонники у боях під Бахмутом знищили групу окупантів.

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті