Глава ДПСУ Дейнеко відвідав позиції прикордонників під Бахмутом

Глава Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко відвідав позиції прикордонників на Бахмутському напрямі. Про це 31 січня повідомляє прес-служба ДПСУ.

"Я радий, що мій рідний Луганський прикордонний загін, багатостраждальний, але проявляє себе, як і повинен проявляти", - сказав він.

У прес-службі Держприкордонслужби зазначили, що Дейнеко обговорив із бійцями загону, який він очолював у 2014 році, питання забезпечення та озброєності. Також він поцікавився, які проблемні питання виникають у захисників міста, яке охрестили за непохитність "Фортеця Бахмут".

Крім цього, у рамках цього візиту Дейнеко відзначив найсміливіших бійців країни з Луганського та Краматорського загонів державними та відомчими нагородами.

"Я пишаюся вами, пишаюся тим, що сьогодні Державна прикордонна служба є взірцем. І під час кожного засідання Ставки головнокомандувача президент щиро дякує вам за службу. І я маю можливість передати вам ці слова", - додав глава ДПСУ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що прикордонники у боях під Бахмутом знищили групу окупантів.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті