Глава Чечні Рамзан Кадиров заявив, що батальйон "Запад-АХМАТ" приступив до охорони кордону в Бєлгородській області

Глава Чечні Рамзан Кадиров заявив, що батальйон "Запад-АХМАТ" приступив до охорони кордону в Бєлгородській області. Про це він написав у себе в Телеграм.

"За моїм дорученням питаннями взаємодії з губернатором Бєлгородської області В'ячеславом Гладковим, МО РФ, Прикордонним управлінням ФСБ РФ у Бєлгородській і Воронезькій областях, а також Росгвардією займаються... депутат Держдуми РФ Адам Делімханов і... начальник відділу МВС РФ у Курчалоєвському районі ЧР Рустам Агуєв", - повідомив він.

Кадиров уточнив, що підконтрольні йому війська зміцнюються на території КПП у районі населеного пункту Нехотєєвка, а також на пропускному пункті біля села Казинка Грайворонського району.

 

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті