Гірники, які працювали на "ДНР", не можуть отримати шахтарську пенсію тому, що їм не зарахували пільговий стаж

Гірники, які працювали на "ДНР", не можуть отримати шахтарську пенсію тому, що їм зарахували пільговий стаж. Про це у коментарі одному із сепаратистських Телеграм-каналів розповіла так звана голова профспілки працівників вугільної промисловості окупованого міста Кіровське Марина Кашурнікова.

За її словами, багато гірників "ДНР" не можуть оформити шахтарську пенсію через те, що останні два роки роботи їм не включають до пільгового стажу.

Цю інформацію підтвердив самозваний "депутат" фейкової "народної ради ДНР" Олексій Жигулін. Він визнав, що "опитування отримання пенсій – одне з найболючіших для громадян ДНР. Особливо, якщо йдеться про пенсії пільгові, які мають надавати шахтарям, металургам та людям інших "гарячих" професій".

Виявляється, розповів Жигулін, мешканцям окупованого Донбасу, які все життя пропрацювали у важкій індустрії, так звана "держава" з тих чи інших причин відмовляє у пільговій пенсії.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті