Гірники, які працювали на "ДНР", не можуть отримати шахтарську пенсію тому, що їм не зарахували пільговий стаж

Гірники, які працювали на "ДНР", не можуть отримати шахтарську пенсію тому, що їм зарахували пільговий стаж. Про це у коментарі одному із сепаратистських Телеграм-каналів розповіла так звана голова профспілки працівників вугільної промисловості окупованого міста Кіровське Марина Кашурнікова.

За її словами, багато гірників "ДНР" не можуть оформити шахтарську пенсію через те, що останні два роки роботи їм не включають до пільгового стажу.

Цю інформацію підтвердив самозваний "депутат" фейкової "народної ради ДНР" Олексій Жигулін. Він визнав, що "опитування отримання пенсій – одне з найболючіших для громадян ДНР. Особливо, якщо йдеться про пенсії пільгові, які мають надавати шахтарям, металургам та людям інших "гарячих" професій".

Виявляється, розповів Жигулін, мешканцям окупованого Донбасу, які все життя пропрацювали у важкій індустрії, так звана "держава" з тих чи інших причин відмовляє у пільговій пенсії.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті