Гірник із Донецька, де влада «ДНР» закриває шахти, і металург Маріуполя, де російські окупанти знищили «Азовсталь» - «брати навік»

Окупаційна влада «ДНР» як «соціальну рекламу» встановила на в'їзді до Донецька і Маріуполя бігборди, на яких нібито щасливий шахтар потискає руку радісному металургу. «Донецьк і Маріуполь - брати навік», - так підписано це диво наочної агітації. При цьому на окупованій частині Донеччини масово закриваються шахти, а в Маріуполі ватажок «ДНР» Денис Пушилі заявляє, що металургійний гігант «Азовсталь», зруйнований окупантами, відновлювати не будуть.  

Фото: ФБ Anatoliy Yevtushenko

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті