Гірник із Донецька, де влада «ДНР» закриває шахти, і металург Маріуполя, де російські окупанти знищили «Азовсталь» - «брати навік»

Окупаційна влада «ДНР» як «соціальну рекламу» встановила на в'їзді до Донецька і Маріуполя бігборди, на яких нібито щасливий шахтар потискає руку радісному металургу. «Донецьк і Маріуполь - брати навік», - так підписано це диво наочної агітації. При цьому на окупованій частині Донеччини масово закриваються шахти, а в Маріуполі ватажок «ДНР» Денис Пушилі заявляє, що металургійний гігант «Азовсталь», зруйнований окупантами, відновлювати не будуть.  

Фото: ФБ Anatoliy Yevtushenko

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті