Гіркін наполягає, що в росії стався держпереворот і треба готуватися до нового етапу "смути"

Російський терорист Гіркін у Москві на тлі військового заколоту "вагнерівців" проводить конференцію "Клубу розсерджених патріотів", на якій закликав путіна готуватися до нового етапу "смути", - пише УНІАН.

Терорист, який розпалив війну на Донбасі 2014 року, закликав президента путіна ввести воєнний стан. Гіркін, зокрема, заявив соратникам, що, незважаючи на згортання заколоту Пригожина, у країні стався державний переворот:

"Наголошую, не спроба перевороту, а саме здійснено державний переворот. Чому, я так вважаю? Тому що внаслідок цього заколоту, який мав дуже серйозне коріння за межами ПВК "Вагнер", стався дуже серйозний перерозподіл центрів влади Російської Федерації. Поки це ще не видно. Поки його зовнішні ознаки не вийшли на поверхню. Вони ще не озвучені. Але навіть якщо тепер пан Шойгу, пан Герасимов збережуть свої пости, тієї влади величезної, якою вони володіли, вони володіти не будуть", - сказав Гіркін.

На заході, крім самого Гіркіна, виступив відставний полковник ГРУ Володимир Квачков, якого 2005 року намагалися посадити за замах на Анатолія Чубайса, але в підсумку запроторили в колонію на 8 років за організацію військового заколоту.

Нагадаємо, що терорист Ігор Стрєлков (Гіркін) заявив, що переворот у росії успішно відбувся, від влади насильницьким шляхом відсторонено другу людину в державі, натякая на Шойгу.

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті