Гімн України й заклик ігнорувати рашистські "вибори" звучать на вулицях окупованої Макіївки на Донеччині

Заклик ігнорувати фейкові вибори окупантів звучить на вулицях окупованої Макіївки. Відповідні відео розмістив рух "Жовта стрічка" в Телеграм 9 вересня.

"Поблизу виборчої дільниці на вулиці Плеханова, жителі Макіївки були свідками голосного звучання заклику ігнорувати вибори, долучатися до руху "Жовта стрічка" та гімну України", – сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що до руху "Жовта Стрічка" приєднались ще 30 активістів з Луганська: готують акції спротиву й нагадують окупантам, що це – українська земля.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті