Німеччина передасть Україні зенітні установки Gepard та РЛС COBRA

Німеччина незабаром передасть Україні низку одиниць військової техніки, зокрема зенітні установки та радіолокаційну станцію (РЛС). Про це 6 вересня повідомляє уряд Німеччини.

Зокрема, йдеться про передачу п'яти зенітних установок Gepard та однієї радіолокаційної станції COBRA. Обидва зразки озброєнь мають допомогти нашим військовим успішно справлятися з повітряними загрозами окупантів.

Зенітна самохідна установка Gepard здатна знищувати повітряні цілі на висоті від 100 до 4 кілометрів, що летять зі швидкістю до 350-400 м/с, а також наземні цілі на дальності до 4500 метрів з місця і в русі.

РЛС COBRA – це станція контрбатарейної боротьби, яка визначає координати позицій артилерії супротивника, мінометних батарей, а також ракетних установок. Крім того, РЛС може розраховувати точки падіння снарядів та ракет, що дозволяє коригувати вогонь своїх підрозділів, а також сповіщати їх про загрозу вогневої поразки.

Нагадаємо, раніше канцлер Німеччини Олаф Шольц запропонував запровадити "поділ праці" для країн, які допомагають Україні.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті