Німеччина передасть Україні зенітні установки Gepard та РЛС COBRA

Німеччина незабаром передасть Україні низку одиниць військової техніки, зокрема зенітні установки та радіолокаційну станцію (РЛС). Про це 6 вересня повідомляє уряд Німеччини.

Зокрема, йдеться про передачу п'яти зенітних установок Gepard та однієї радіолокаційної станції COBRA. Обидва зразки озброєнь мають допомогти нашим військовим успішно справлятися з повітряними загрозами окупантів.

Зенітна самохідна установка Gepard здатна знищувати повітряні цілі на висоті від 100 до 4 кілометрів, що летять зі швидкістю до 350-400 м/с, а також наземні цілі на дальності до 4500 метрів з місця і в русі.

РЛС COBRA – це станція контрбатарейної боротьби, яка визначає координати позицій артилерії супротивника, мінометних батарей, а також ракетних установок. Крім того, РЛС може розраховувати точки падіння снарядів та ракет, що дозволяє коригувати вогонь своїх підрозділів, а також сповіщати їх про загрозу вогневої поразки.

Нагадаємо, раніше канцлер Німеччини Олаф Шольц запропонував запровадити "поділ праці" для країн, які допомагають Україні.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті