Німеччина відправляє танки Leopard до України - Der Spiegel

Німеччина відправляє танки Leopard до України. Про це з посиланням на німецьке видання Der Spiegel повідомляє телеканал FREEДОМ.

"Після багатомісячних суперечок канцлер Шольц ухвалив рішення про постачання танків до України", - пише видання.

"DW" також із посиланням на Der Spiegel зазначає, що Олаф Шольц прийняв рішення направити Україні основні бойові танки Leopard 2, а також дозволити аналогічні дії іншим країнам, зокрема Польщі.

При цьому йдеться щонайменше про одну роту танків Leopard 2 A6. Інші союзники, зокрема, у Скандинавії, також ухвалять рішення про постачання своїх танків Leopard Києву, повідомляє видання.

Як повідомлялося, Польща надіслала Німеччині запит на передачу танків Leopard Україні.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті