Генсек НАТО: росія попереджена про тяжкі наслідки у разі застосування ядерної зброї

Росії відомо про "важкі наслідки", які настануть у разі застосування нею ядерної зброї в Україні. Про це заявив генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Йєнс Столтенберг в інтерв'ю CNN, повідомляє "Європейська правда".

"Вони (росія) знають, що будуть тяжкі наслідки. Я не ретельно розповідатиму про те, як саме ми відреагуємо. Це залежатиме від того, яку саме зброю масової поразки вони можуть використати", - зазначив генсек НАТО.

Він додав, що такі заяви західних чиновників спрямовані на те, щоб запобігти можливому використанню ядерної зброї з боку росії.

"Справа в тому, що ймовірність будь-якого використання ядерної зброї досі низька, але потенційні наслідки цього настільки великі, що ми, відповідно, маємо сприймати це (загрози) серйозно. І риторика, загрози, які путін знову і знову висуває, посилюють напруженість, вони небезпечні та бездумні", - додав Столтенберг.

Нагадаємо, що вранці 21 вересня президент РФ Володимир Путін оголосив у росії часткову мобілізацію та заявив, що "не блефує" загрозами застосування ядерної зброї, при цьому стверджуючи, що ядерні загрози почалися з боку країн Заходу, а не кремля.

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті