Генсек НАТО: росія попереджена про тяжкі наслідки у разі застосування ядерної зброї

Росії відомо про "важкі наслідки", які настануть у разі застосування нею ядерної зброї в Україні. Про це заявив генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Йєнс Столтенберг в інтерв'ю CNN, повідомляє "Європейська правда".

"Вони (росія) знають, що будуть тяжкі наслідки. Я не ретельно розповідатиму про те, як саме ми відреагуємо. Це залежатиме від того, яку саме зброю масової поразки вони можуть використати", - зазначив генсек НАТО.

Він додав, що такі заяви західних чиновників спрямовані на те, щоб запобігти можливому використанню ядерної зброї з боку росії.

"Справа в тому, що ймовірність будь-якого використання ядерної зброї досі низька, але потенційні наслідки цього настільки великі, що ми, відповідно, маємо сприймати це (загрози) серйозно. І риторика, загрози, які путін знову і знову висуває, посилюють напруженість, вони небезпечні та бездумні", - додав Столтенберг.

Нагадаємо, що вранці 21 вересня президент РФ Володимир Путін оголосив у росії часткову мобілізацію та заявив, що "не блефує" загрозами застосування ядерної зброї, при цьому стверджуючи, що ядерні загрози почалися з боку країн Заходу, а не кремля.

Статті

Донбас
10.12.2023
20:18

Як бойовик "ДНР" умовив Путіна брати участь у виборах президента. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу демонстрували свою причетність до найважливішої, на їхню думку, справи - висунення нинішнього російського диктатора кандидатом у президенти. Місцеві пропагандисти радісно повідомляли, що так званий спікер...
Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Всі статті