Генпрокуратура передала ЗСУ арештоване в Житомирі в межах кримінального провадження військове майно

За ініціативою правоохоронних органів підрозділам Збройних Сил України було передано конфісковані деталі для військової техніки. Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора України 29 серпня.

"За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора у ході досудового розслідування у кримінальному провадженні викрито схему, за якою невстановлені особи суб’єктів господарської діяльності намагались продати військове майно невідомого походження Міністерству оборони України.

У ході розслідування отримано інформацію про можливе місце зберігання цього майна та проведено санкціонований обшук складського приміщення у м. Житомир. Там виявлено та вилучено 80 двигунів до танків у тому числі до «Т-72» та інше обладнання до військової техніки. Власники цього майна намагались довести його законне походження, надавши копії відповідних документів, однак під час розслідування їх версію було спростовано", - розповіли у Генеральній прокуратурі.

 
Як повідомлялося раніше, Держбюджет України з початку вторгнення отримав 28 млрд грн із конфіскованих російських активів

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
08.04.2026
21:40

«Завдаємо ядерний удар, а потім влаштовуємо публічні страти». Російські ЗМІ про Україну

«Чи не час уже вдарити по Банковскій?». «Скільки можна миндальничати? А то противник перебуває в упевненості, що ми можемо загрожувати лише постами Медведєва в соцмережах»
Країна
07.04.2026
20:40

Сергій Гармаш: Добровільний вихід ЗСУ з Донбасу стане легітимізацією анексії РФ

Теоретичне захоплення РФ Краматорська-Слов’янська через рік на тлі погіршення життя росіян, наростання проблем у російській економіці і втрати щонайменше 300 тисяч особового складу… Чи буде це розглядатися як перемога? А якщо Україна не зупиниться...
Луганськ
06.04.2026
12:20

Щоденник матері 18-річного добровольця: собаки/кішки й автівки як обов'язкова атрибутика

Борода, собаки/кішки й авто – обов'язкові атрибути українського військового, а як же. А, ще татуювання… Татуювань поки ніби не планує. Або теж – мовчить.
Всі статті