Гауляйтер Криму Аксьонов і Пригожин створили на півострові нову ПВК

Так званий "глава" окупованого Криму Сергій Аксьонов створив на території півострова власну ПВК. Про це 23 березня повідомило видання "Важные истории".

Журналісти зазначили, що Аксьонов залишається одним із небагатьох представників російської еліти, який продовжує підтримувати власника "Вагнера" Євгена Пригожина. І ця співпраця, найімовірніше, переросла у створення окремого військового угруповання в Криму.

"У березні цього року Аксьонов в ефірі кримського телебачення розповів про появу в Криму професійного військового підрозділу: "Хлопці, які пройшли все, що можна, у керівників - по кілька орденів мужності, начальник штабу - герой Росії", - заявили журналісти.

Ідеться, судячи з усього, про так звану приватну військову компанію "Конвой". Формально цей підрозділ є частиною бойового армійського резерву (БАРС). Учасники підписують два контракти - з Міноборони РФ і приватною військовою компанією.

Командує цим угрупованням один із головних найманців ПВК "Вагнера". За даними ЗМІ, курирує роботу ПВК права рука Пригожина Костянтин Пікалов із позивним "Мазай". Він також є куратором ПВК "Вагнера" в Африці.

Наразі у складі підрозділу служать близько 300 осіб. Вони служать на території Херсонської області. Як повідомили найманці в розмові з журналістами, зарплата у складі "ПВК" стартує з 200 тисяч рублів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, Аксьонов заявив про бажання відродити СМЕРШ, щоб карати тих, хто не встає під гімн РФ.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті