Гауляйтер Криму Аксьонов і Пригожин створили на півострові нову ПВК

Так званий "глава" окупованого Криму Сергій Аксьонов створив на території півострова власну ПВК. Про це 23 березня повідомило видання "Важные истории".

Журналісти зазначили, що Аксьонов залишається одним із небагатьох представників російської еліти, який продовжує підтримувати власника "Вагнера" Євгена Пригожина. І ця співпраця, найімовірніше, переросла у створення окремого військового угруповання в Криму.

"У березні цього року Аксьонов в ефірі кримського телебачення розповів про появу в Криму професійного військового підрозділу: "Хлопці, які пройшли все, що можна, у керівників - по кілька орденів мужності, начальник штабу - герой Росії", - заявили журналісти.

Ідеться, судячи з усього, про так звану приватну військову компанію "Конвой". Формально цей підрозділ є частиною бойового армійського резерву (БАРС). Учасники підписують два контракти - з Міноборони РФ і приватною військовою компанією.

Командує цим угрупованням один із головних найманців ПВК "Вагнера". За даними ЗМІ, курирує роботу ПВК права рука Пригожина Костянтин Пікалов із позивним "Мазай". Він також є куратором ПВК "Вагнера" в Африці.

Наразі у складі підрозділу служать близько 300 осіб. Вони служать на території Херсонської області. Як повідомили найманці в розмові з журналістами, зарплата у складі "ПВК" стартує з 200 тисяч рублів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, Аксьонов заявив про бажання відродити СМЕРШ, щоб карати тих, хто не встає під гімн РФ.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті