Гауляйтер Дніпрорудного Запорізької області отримав 10 років ув'язнення

Гауляйтер населеного пункта Дніпрорудне у Запорізькій області Микола Пастушенко отримав судовий вирок. Про це розповів законний мер Мелітополя Іван Федоров у своєму телеграм-каналі.

"Жовтневий районний суд Запоріжжя виніс вирок по справі так званого «голови» адміністрації тимчасового окупованого міста Дніпрорудне Миколи Пастушенка. Гауляйтер отримав «повний пакет»: 10 років в’язниці з позбавленням права обіймати посади в органах влади на 15 років і з конфіскацією всього належного йому майна", - розповів Федоров.

Цікаво, що до повномасштабного вторгнення рашистів, Микола Пастушенко разом із колаборантом Євгенієм Балицьким був депутатом Запорізької обласної ради від "Оппозиційного блоку". 

Законний голова Дніпрорудного Євген Матвєєв перебуває в полоні рашистів вже понад рік.

Як повідомлялося раніше, в окупованому Мелітополі рашисти розміщують завезених лікарів та вчителів по студентських гуртожитках і шукають їм "нічийні" квартири

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті