Гарантії безпеки для України: в уряді Німеччини вважають, що ще рано говорити про перспективи

Федеральний уряд Німеччини вважає, що ще зарано говорити про те, якими можуть бути гарантії безпеки для України. Про це заявив представник німецького уряду Штеффен Гебештрайт, повідомляє ntv, як пише "Європейська правда".

За його словами, інтерес України у тому, щоб не зазнати третього нападу з боку росії, є цілком зрозумілим. Але поки рано говорити, яким чином можна гарантувати безпеку України в майбутньому.

Також він зазначив, що з німецької та західної сторони не бракує бажання говорити, але росія повинна створити умови для змістовних переговорів.

Досі в німецькому уряді заявляли, що не бачать з російського боку готовності до переговорів.

Як повідомлялося, президент Польщі Анджей Дуда запропонував країнам-членам НАТО до саміту, запланованого на липень, розробити гарантії безпеки для України.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті