Гайдай озвучив, за яких умов можна звільнити Сєвєродонецьк від рашистів

Після звільнення Кремінної, для ЗСУ відкриється шлях на Рубіжне та Сєвєродонецьк Луганської області, і окупантам доведеться тікати з міста, як вони тікали з Херсону та Лиману.  Про це заявив у Телеграм голова Луганської ОВА Сергій Гайдай 22 січня. 

"Дуже жорстокі бої тривають в Луганські області. Важка, але абсолютно контрольована ЗСУ ситуація. Все зрозуміло як з Донецького напрямку, в районі Білогорівки, так і по Сватівсько-Кремінському напрямку", - написав він.

За словами Гайдая, там "важко просуватись вперед", бо окупанти підтягнули "величезні резерви" та "все ретельно заміновано".

"Але успіх все одно на боці сил оборони України. Як там не було важко, все одно - крок за кроком, метр за метром Луганську область буде деокуповано", - зазначив очільник ОВА.

На думку Гайдая, коли ЗСУ звільнять Кремінну, то відкриється шлях на Рубіжне та Сєвєродонецьк. І є така імовірність, що з тимчасового окупованого обласного центру росіяни будуть тікати, коли ЗСУ підійдуть "впритул до Сєвєродонецька".

"Ми бачили, як вони тікали з Херсону та Лиману. Сєвєродонецьк - це невеличке місто, 4 на 4 км, такий собі квадратик, що знаходиться на рівному місці. Але коли вже підходять війська з боку Рубіжного, то він опиняється в напівоточенні. І я впевнений, окупанти в такому разі залишать місто", - запевнив він.

Нагадаємо, раніше Гайдай заявив, що рашисти на Луганщині відправляють в атаку зеків мінними полями

Статті

Донбас
26.03.2023
20:37

Російські школярі в старших класах вивчатимуть творчість поетів із "ДНР". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Чи не охрініли вони в такий час? Роботи валом! Сміттярів не вистачає. Нехай топають у комунальники і наводять порядок, а не ниють і не отримують халяву. Медперсонал, будівельники, шахтарі потрібні...
Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Всі статті