ФСБшники на окупованих територіях прикидаються цивільними, щоб знайти партизанів

Співробітники ФСБ на тимчасово окупованих територіях удають з себе цивільних, провокують жителів, аби викрити українське підпілля. Про це інформує Центр національного спротиву.

"На тимчасово окупованих територіях почастішали випадки, коли ФСБшники виходять в людні місця в цивільній формі, аби виявити членів українського підпілля", - пише відомство.

Повідомляється, що росіяни під виглядом звичайних жителів цікавляться у продавців, кондукторів й інших, хто жаліється на російську владу й нерідко самі провокують подібні розмови. Так, ворог шукає нелояльне населення та членів українського патріотичного руху.

Якщо хтось погоджується з ними або жаліється на окупацію, то потрапляє на "гачок". Потім агенти ФСБ змушують таких людей співпрацювати з ними.

Українців закликають бути обережним й не довіряти незнайомцям та не розповідати своє ставлення до окупаційної влади.

Як повідомлялося, росіяни збільшили кількість мобільних блокпостів у Бердянську, щоб знайти інформаторів. 

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті