Франція закликала РФ переглянути рішення про розміщення російської тактичної ядерної зброї у Білорусі

Франція закликала росію переглянути рішення про розміщення російської тактичної ядерної зброї в Білорусі. Про це йдеться в заяві французького МЗС, опублікованій 26 березня, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Франція засуджує заяву президента Росії про укладену між Росією і Білоруссю угоду про розміщення там ядерної зброї", - сказано в заяві зовнішньополітичного відомства.

Там зазначили, що "ця угода являє собою додатковий елемент ерозії міжнародної архітектури контролю над озброєннями та стратегічної стабільності в Європі".

"Франція підтверджує важливість, яку вона надає дотриманню декларації від 3 січня 2022 р., схваленої Володимиром Путіним і всіма главами держав та урядів "Великої п'ятірки" щодо запобігання ядерній війні та перегонам озброєнь. Ми закликаємо Росію продемонструвати відповідальність, очікувану від держави, що володіє ядерною зброєю, і переглянути цю дестабілізуючу угоду", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, напередодні російський диктатор путін заявив, що нібито на прохання глави білоруського режиму Лукашенко вирішив розмістити ядерну зброю у Білорусі.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
13.04.2026
16:00

"За словом релокований нічого не стоїть": як (не)прийняті політичні рішення впливають на громади без територій

...Про жодне місцеве самоврядування на Луганщині ми вже не говоримо. У нас немає жодної ради, місцеве самоврядування на Луганщині поставлене на паузу. І ще важливо те, що зараз в Україні немає жодної військово-цивільної адміністрації.
Донбас
12.04.2026
17:47

Дванадцять втрачених років, або «Ми все про…» Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу знову працювали в режимі «свята, яке завжди з тобою». Цього разу «ДНР» і «ЛНР» відзначали чергову річницю «проголошення» фейкових «народних республік». Завдання у місцевих пропагандистів одне — переконувати...
Світ
10.04.2026
17:10

Вибори в Угорщині. Країну чекає «Майдан»?

Президент Володимир Зеленський поряд із російським диктатором Путіним є одним із найненависніших політиків у країні. Тож чи справді Мадьяр у разі перемоги продемонструє кардинальний відхід від стилю Орбана – покаже час.
Всі статті