Франція розглядає запит України на підготовку українських пілотів винищувачів

Франція розглядає запит України щодо навчання пілотів винищувачів. Про це 30 січня повідомляє Politico із посиланням на заяву помічника міністра оборони Франції Себастьяна Лекорню.

"Я чув, що багато експертів високо відгукуються про французькі літаки та їх пілотів. Я, звичайно, був би дуже радий, якби українські пілоти могли навчитися керувати французькими літаками та використати цей досвід для забезпечення перемоги", - сказав він.

Зазначається, що це питання має розглядатись під час візиту міністра оборони України Олексія Резнікова до Парижа.

При цьому голова комітету з оборони Франції в Національній асамблеї Томас Гассілуд заявив, що рішення про навчання українських пілотів французьким винищувачам мало сенс лише в тому випадку, якби уряд ухвалив рішення про безоплатну передачу літаків.

При цьому останніми днями кілька європейських та американських офіційних осіб вказали, що двері для відправки винищувачів в Україну більше не зачинені.

Нагадаємо, раніше сьогодні з'явилася інформація, що Польща готова передати Україні винищувачі F-16 у координації з НАТО.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті