Франція розглядає запит України на підготовку українських пілотів винищувачів

Франція розглядає запит України щодо навчання пілотів винищувачів. Про це 30 січня повідомляє Politico із посиланням на заяву помічника міністра оборони Франції Себастьяна Лекорню.

"Я чув, що багато експертів високо відгукуються про французькі літаки та їх пілотів. Я, звичайно, був би дуже радий, якби українські пілоти могли навчитися керувати французькими літаками та використати цей досвід для забезпечення перемоги", - сказав він.

Зазначається, що це питання має розглядатись під час візиту міністра оборони України Олексія Резнікова до Парижа.

При цьому голова комітету з оборони Франції в Національній асамблеї Томас Гассілуд заявив, що рішення про навчання українських пілотів французьким винищувачам мало сенс лише в тому випадку, якби уряд ухвалив рішення про безоплатну передачу літаків.

При цьому останніми днями кілька європейських та американських офіційних осіб вказали, що двері для відправки винищувачів в Україну більше не зачинені.

Нагадаємо, раніше сьогодні з'явилася інформація, що Польща готова передати Україні винищувачі F-16 у координації з НАТО.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті