Франція допомагатиме Маріуполю з відновленням інфраструктури після деокупації

Маріуполь після звільнення від російських окупантів отримає підтримку від французьких міст у розвитку інфраструктури та прибережних зон. Про це повідомили в Маріупольській міськраді після зустрічі мера Вадима Бойченка з Надзвичайним та Повноважним Послом Франції в України Етьєном де Понсеном.

«Між Францією та Маріуполем склалися добрі стосунки. Ми хочемо зберегти та продовжити їх. Є декілька французьких міст зі схожою з Маріуполем географією, їх досвід може бути корисним для українського міста», - заявив де Понсен.

У міськраді нагадали, що план відродження приморського міста «Mariupol Reborn» розробляють до деокупації, щоб одразу після звільнення Маріуполя розпочати відновлення. Він складається з двох основних етапів – швидкого відновлення критичної інфраструктури та самої Стратегії відродження міста.

До розробки цього плану вже долучилися світові архітектори, урбаністи та експерти.

Як повідомлялося, агресія росії спричинила в Маріуполі одну з найбільших гуманітарних катастроф. Місто майже на 90% зруйноване внаслідок ворожих обстрілів. Пошкоджені та зруйновані житлові будинки, лікарні, школи, дитсадки тощо.

Російське вторгнення завдало Маріуполю, за попередньою оцінкою, пошкоджень та руйнувань на 14 млрд доларів.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті