ФОТОФАКТ. У руїнах Попасної рештки мешканців живуть на рівні первісного ладу

Серед великогабаритного будівельного сміття, на який рашисти перетворили Попасну, люди (їх лишилось два відсотки від колишньої кількості. – "ОстроВ") живуть в умовах первісного ладу. Відповідні фото розмістив Телеграм-канал "Трибун. Схід" 25 листопада.

"Так виживають люди в окупованій Попасній, – сказано в повідомленні. – Вони змушені жити в домівках, які зруйновані, готувати на кострах".

Раніше повідомлялось, що в Попасній, яку рашисти відмовились відбудовувати, залишилось 2% мешканців станом на 26 жовтня.

Також раніше повідомлялось, що в руїнах Попасної станом на 29 жовтня живе менше 600 мешканців замість 20 тисяч, і було оприлюднено відео того, як виглядає Попасна, "визнана росією".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
21.10.2025
12:35

Відлуння французької кризи може відгукнутися в Україні

Наче казковий герой, Макрон опинився на роздоріжжі трьох доріг: знайти нового прем'єр-міністра, провести дострокові парламентські вибори або самому піти у відставку.
Донбас
19.10.2025
14:28

Жителям "ДНР" і "ЛНР" розповіли, що жити треба за "веру, царя и отечество". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу спробували закріпити у свідомості жителів регіону необхідність беззаперечного підпорядкування владі. Йдеться про нав'язування державної ідеології, сформульованої майже 200 років тому міністром народної освіти...
Країна
17.10.2025
14:00

Реабілітація після російського полону: дуже схоже на фільм Тарантіно

Ця людина (як і всі вони) знов у тюрмі – хоч і іншій. Так, це не російський полон. Але то знов тюрма. І в людині й далі культивується відчуття залежності від системи.
Всі статті