Фінляндія почне виробництво артилерійських боєприпасів великого калібру для України

Фінляндія незабаром розпочне виробництво артилерійських снарядів великого калібру для України. Про це повідомляє Iltalehti з посиланням на міністра оборони Фінляндії Антті Хаккянена 5 грудня.

"Ми завершили переговори щодо того, як Фінляндія буде нарощувати виробництво важких боєприпасів для озброєння України. Це рішення буде прийнято найближчим часом", - зазначив Хаккянен.

Також міністр оборони Фінляндії додав, що питання, ймовірно, буде вирішено до Різдва.

"Плани готові. Зараз оголошено про план значного збільшення виробництва боєприпасів. Мета – підтримати Україну ще сильніше, ніж зараз", - зазначив Антті Хаккянен.

Як повідомлялось раніше, Фінляндія надала Україні військову допомогу на 100 мільйонів євро.

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті