Фінляндія передасть Україні новий пакет оборонної допомоги

Уряд Фінляндії готує вже 19-й пакет оборонної допомоги для України на суму 94 мільйони євро. Про це заявила міністр закордонних справ країни Еліна Валтонен у Twitter (X), - пише ua.news.

Чиновниця зазначила, що загальна допомога Гельсінкі українській стороні вже сягає суми у два мільярди євро.

«Наш наступний пакет оборонної техніки знаходиться на стадії підготовки», - сказала глава МЗС Фінляндії. Також вона назвала Україну «нашим найбільшим партнером із розвитку».

Валтонен додала, що підтримка України з боку Фінляндії та Європейського союзу триватиме «стільки, скільки потрібно». До нового оборонного пакета від Фінляндії, як уточнюється, увійде допомога на суму 94 мільйони євро.

«Свобода переможе. Дуже дякую, що прийняли нас у Києві, Дмитро Кулеба», - написала вона.

Як повідомлялося, президент Фінляндії Саулі Нііністьо підписав документ про передачу Україні 18-го пакету військової допомоги.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті