Фінляндія передала Україні шість повністю укомплектованих спеціальним медобладнанням "швидких"

Фінська благодійна організація "Pro patria Suomi-Ukraina Ry" за підтримки "Lions Club" у співпраці з фондом "Добробут" передали Україні шість сучасних автомобілів швидкої медичної допомоги. Про це повідомляє Посольство Фінляндії в Києві.

"Ці автівки швидкої допомоги мають усе необхідне обладнання, яке допоможе врятувати життя людям, які перебувають під постійними обстрілами на сході України", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, автомобілі повністю укомплектовані спеціальним медичним обладнанням: дефібриляторами, апаратами ШВЛ, ношами, кисневими балонами тощо. Таке оснащення дозволить не лише транспортувати важкопоранених до медичних закладів, а й надавати їм необхідну допомогу вже під час перевезення.

"Завдяки спільним зусиллям фінських партнерів Україна отримала медичне обладнання та машини швидкої допомоги на суму 150 тис. євро та близько 400 кг гуманітарної допомоги", - додали в посольстві. 

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті