Федеральна прокуратура Німеччини розслідує воєнні злочини в Гостомелі, вчинені на початку війни

Федеральна прокуратура Німеччини у співпраці з українською прокуратурою розслідує факти воєнних злочинів РФ у Гостомелі Київської області на початку війни, унаслідок яких постраждав, зокрема, громадянин Німеччини. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на німецьке видання Tagesschau.

За інформацією видання, прессекретар прокуратури за запитом інформаційного агентства dpa в Карлсруе повідомила, що влада розпочала розслідування в середині липня. Стверджується, що російські війська обстріляли й поранили цивільних осіб, зокрема людину з німецьким громадянством, в українському місті.

"У зв'язку з цим є початкова підозра щодо вчинення воєнних злочинів. Ми перебуваємо в тісному контакті з українськими правоохоронними органами для з'ясування цього питання", - наводить видання слова речника прокуратури.

Подробиці інциденту в Гостомелі, як пише Tagesschau, невідомі.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті