Єврокомісія має намір позбавити Угорщину фінансової підтримки

Європейська комісія рекомендує заморозити виділення 7,5 млрд євро для Угорщини у рамках фінансування ЄС. Причиною цього називають проблеми з верховенством права у країні. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Euronews.

Зазначається, що до 19 листопада Будапешт мав ухвалити 17 реформ, про які влітку угорський уряд домовився з ЄС.

"Незважаючи на те, що низка реформ була проведена або перебуває на стадії реалізації, Угорщина не змогла належним чином реалізувати основні аспекти необхідних 17 заходів щодо виправлення становища, як вона зобов'язалася", - йдеться у повідомленні Єврокомісії.

Виконавчий віце-президент ЄС, комісар Валдіс Домбровскіс заявив, що кошти не надійдуть Угорщині, доки основні етапи реформ не будуть реалізовані належним чином.

Голосування за ухвалення рекомендацій Єврокомісії щодо заморожування виплат Будапешту може відбутися не раніше 6 грудня, коли міністри економіки країн ЄС зберуться у Брюсселі.

Як повідомлялося раніше, Угорщина заблокувала виділення ЄС 18 млрд євро допомоги для України в 2023 році.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті